Nemáte na první zářijový víkend žádné plány? Nevadí! S akčními letenkami společnosti Ryanair a velice levným ubytováním si můžete užít krátký pobyt na slunném Korfu. Zpáteční letenku z Prahy na Korfu zakoupíte za 1405 Kč. Připojíte-li však k ceně i ubytování, vejdete se na částku 2010 Kč na osobu/3 dny. Inspiraci na výlety v okolí pak můžete načerpat v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří pak naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Nejpozději 24 hodin před odletem musíte vyplnit tento online formulář s podrobnostmi o vašem pobytu na ostrově. Do emailu vám následně přijde QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla. Mějte však na paměti, že situace okolo covidu-19 se může stále změnit. Sledujte proto aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Do celkových nákladů nezapomeňte připočítat i ty zbylé, ne jen ubytování a letenky. Myslete také na stravu, letištní transfery nebo cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Vybrali jsme pro vás toto skvěle hodnocené ubytování. Jestliže by vám však do oka nepadlo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu 4. – 6. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Korfu

 

Korfu z Prahy na víkend za 2010 Kč! (letenky + ubytování na 3 dny)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!