Právě zlevněných letenek z/do Prahy na Korfu využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu, tentokrát na Korfu. Jde o last minute charterové letenky, tedy o letenky, které cestovní společnost nestihla prodat svým klientům. Servis i odbavené zavazadlo budete mít stejné, jako při pobytu s CK. Na místě vřele doporučuji pronájem auta přes RentalCars a ostrov si projet. Důkladného průvodce po Korfu naleznete zde. Pro srovnání, tolik stojí dovolená na Korfu přes cestovní kancelář.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy, letenky zakupte zde. Před nákupem hotelu, braním si dovolené atd. nezapomeňte ověřit jejich dostupnost (a stejně tak si ověřte dostupnost ubytování předtím, než koupíte letenky). Rovněž nezapomeňte, že hotel a letenky budou tvořit jen část nákladů. Další bude tvořit doprava z/na letiště a strava.

 

 

a

 

V ceně máte i odbavené zavazadlo a tak pokud máte omezený rozpočet, můžete přespání řešit i stanem.

 

Korfu koláž

 

 

 

Všechny hotely na Korfu v tento datum naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Hebe studia za 5486Kč/2 osoby/8 dní. Na přespání to jistě stojí, ale pokud jste náročnější, doporučoval bych si připlatit a vzít lépe hodnocené ubytování, např. The Mayflower Studios & Apartments.

 

a

 

 

Co se týká dopravy po ostrově, zcela jistě je nejlepší volbou pronájem auta, např. přes RentalCars. Pokud si auto ale půjčovat nechcete, od letiště k hotelu se velmi snadno dostanete autobusem za 120Kč. Cesta trvá cca 75 minut a jízdní řády naleznete zde. Berte je ale s nadhledem, Řekové si pod dochvilností představují něco rámcově jiného, než si představujeme u nás :).

 

 

Korfu

 

 

Korfu z Prahy na 8 dní za 5740Kč! (letenky + hotel)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!