Jestliže byste rádi strávili babí léto u moře a načerpali vitamín D do kůže, mohla by vás zaujmout akční kombinace letenek a ubytování na krásném řeckém ostrově Korfu. Zpáteční letenku z Prahy na týdenní termín 11. – 18. října aktuálně zakoupíte za skvělých 838 Kč, připojíte-li však k této ceně i levné ubytování v městečku Benitses, vejdete se na částku 2390 Kč za osobu/8 dní, což je opravdu skvělá cena! Během týdne budete mít určitě spoustu času celý ostrov procestovat. Místa, která si tedy určitě nesmíte nechat jít, naleznete v našem podrobném průvodci zdarma. V případě, že hledáte zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří, veškeré nabídky naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem na Korfu jste povinni vyplnit online formulář (naleznete zde) s podrobnostmi o vašem pobytu. Při nástupu do letadla se pak prokážete QR kódem, který vám po vyplnění formuláře dorazí na email. Jestliže byste si nevěděli při vyplňování formuláře rady, přehledný postup naleznete v tomto článku >> 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte dále započítat i zbylé náklady na dovolenou, a to například letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pro lepší dopravu po ostrově doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil, a to například přes Rentalcars

 

Vybrali jsme pro vás toto ubytování s krásným výhledem na moře a vlastním bazénem. V případě, že by vás však tato nabídka nezaujala, veškeré další nabídky na tento termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu 11. – 18. října (ne-ne) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Korfu z Prahy
Korfu z Prahy na 8 dní za 2390 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!