Láká vás řecký ostrov Korfu a preferujete individuální cestování bez CK? Pak máme tip právě pro vás! Využijte akčních letenek se společností Ryanair z Prahy o letních prázdninách! K letenkám jsme pro vás vybrali ubytování s fantastickým hodnocením. Zpáteční letenky a ubytování vás tak vyjdou na skvělou cenu 5 300 Kč. Při plánování se můžete inspirovat v našem online průvodci ostrovem, ve kterém naleznete tipy na spoustu zajímavých míst. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí nejpozději den před odletem vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou). Podrobné informace naleznete v našem cestovatelském semaforu.

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pro snadnější pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit automobil, a to například přes Rentalcars

Vybrali jsme pro vás toto ubytování s fantastickým hodnocením, které vychází nejlépe v poměru cena/kvalita. 

Pokud místo individuální turistiky preferujete zájezdy od cestovních kanceláří, určitě prozkoumejte následující nabídky:

Nabídka zájezdů na Korfu na Invia >>
Nabídka zájezdů na Korfu s ALL INCLUSIVE na Invia >>
Nabídka zájezdů na Korfu na Travelportal >>
Nabídka zájezdů na Korfu s ALL INCLUSIVE na Travelportal >>

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu 22.7. – 29.7. 2021 rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit skrze ověřeného českého prodejce, u kterého bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Korfu z Prahy na 8 dní o letních prázdninách za 5300 Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!