Nechcete využívat služeb cestovních kanceláří a místo toho radši vyrážíte za dobrodružstvím na vlastní pěst? Pokud ano, tak pro vás máme velmi zajímavou nabídku letenek a ubytování. Korfu si zaručeně zamilujete, pojí se zde totiž typická řecká architektura, nádherné scenérie a úchvatně čisté moře. Při kombinaci zpátečních letenky z Prahy na Korfu a námi vybraným ubytováním budete mít možnost dostat cenu zájezdu velmi nízko. Inspiraci na výlety po Korfu zcela zdarma pak naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Nejpozději 24 hodin před odletem jste povinni vyplnit tento online formulář s podrobnostmi o vašem pobytu. Do emailu vám následně přijde QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla a po příletu na letištní kontrole. Mějte na vědomí, že se podmínky vstupu mohou stále změnit. Sleduje tedy aktuální dění a novinky.

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám s tím lehce poradí. 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na dovolenou, a to letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Deset dní je dostatečná doba na to, abyste Rhodos procestovali křížem krážem. Pro lepší dopravu po ostrově tedy doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu. 

 

Vybrali jsme pro vás toto hezky vybavené ubytování v letovisku Kafos. Abyste se dostali na uvedenou cenu, musíte zadat slevový kód: „AGODASALE“ (velkým písmem). Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Korfu- Praha v termínu 22. – 27. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky na Korfu
Letenky na Korfu

Korfu z Prahy na 6 dní za 3200 Kč! (letenky + ubytování s výhledem na moře)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!