Korfu z Prahy na 5 dní za 4350Kč! (letenky + hotel)

Korfu z Prahy na 5 dní za 4350Kč! (letenky + hotel)

Právně zlevněných letenek z/do Prahy na Korfu využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu, tentokrát na Korfu. Jde o last minute charterové letenky, tedy o letenky, které cestovní společnost nestihla prodat svým klientům. Servis i odbavené zavazadlo budete mít stejné, jako při pobytu s CK. Na místě vřele doporučuji pronájem auta přes RentalCars a ostrov si projet. Důkladného průvodce po Korfu naleznete zde. Pro srovnání, tolik stojí dovolená na Korfu přes cestovní kancelář. Možná je i 8-denní dovolená.

<

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

Odlet i přílet bude z Prahy, letenky zakupte zde. Před nákupem hotelu, braním si dovolené atd. nezapomeňte ověřit jejich dostupnost (a stejně tak si ověřte dostupnost ubytování předtím, než koupíte letenky). Rovněž nezapomeňte, že hotel a letenky budou tvořit jen část nákladů. Další bude tvořit doprava z/na letiště a strava.

2

Všechny hotely na Korfu v tento datum naleznete zde >>

Nejlevněji vychází Avra Beach kousek od pláže v Kavosu a to na 2700Kč/2 osoby/5 dní, tedy 1350Kč za pobyt na osobu. Věnujte ale zvýšenou pozornost hodnocení hotelu, které je poměrně slabé. Pokud chcete dovolenou strávit projížděním ostrova, nebo na pláži, tak to bude na přespání stačit bohatě. Pokud chcete něco kvalitnějšího, tak bych zvolil jiné ubytování. Rezervovat ho můžete zde >>

2

Co se týká dopravy po ostrově, zcela jistě je nejlepší volbou pronájem auta, např. přes RentalCars. Pokud si auto ale půjčovat nechcete, od letiště k hotelu se velmi snadno dostanete autobusem za 120Kč. Cesta trvá cca 75 minut a jízdní řády naleznete zde. Berte je ale s nadhledem, Řekové si pod dochvilností představují něco rámcově jiného, než si představujeme u nás :).

Korfu