Jste raději, když si dovolenou můžete naplánovat podle vlastních představ? Potom by se vám mohl hodit náš tip na kombinaci akčních letenek a výhodného ubytování na ostrově Korfu. Vydat se sem můžete na 5 dní, a to již v termínu 28.6. – 2.7.2022. Letenky s odletem z Prahy koupíte u nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair a ubytování jsme pro vás vybrali v aparthotelu Palmyra. Tato studia se nachází v letovisku Kavos, jen kousíček od moře. Najdete zde bazén, WiFi zdarma i vybavenou kuchyň. Písečná pláž je navíc jen 3 minuty chůze. Celá tato dvojice vás pak vyjde na pouhé 4 100 Kč. Pro snazší plánování pobytu jsme pro vás sepsali online průvodce po ostrově Korfu, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. Pokud není individuální turistika nic pro vás a raději byste vyrazili s cestovní kanceláří, nabídku zájezdů najdete zde. Nezapomeňte se také přihlásit k odběru novinek, nebo sledujte náš Facebookový profil, aby vám neunikl žádný akční tip! 

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek a ubytování připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud se vám vybrané ubytování nezamlouvá, další možnosti na Korfu můžete vyhledat a zarezervovat přes stránky  Booking

Letenky na trase Praha – Korfu – Praha v termínu 28.6. – 2.7.2022 pořídíte na stránkách nízkonákladového dopravce Ryanair >> Alternativně lze letenky pořídit i u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice o něco málo vyšší, ale získáte zákaznickou podporu v češtině.

Ubytování ve skvěle hodnoceném aparthotelu Palmyra Studios si můžete prohlédnout a rezervovat na stránkách Booking >>

Korfu z Prahy na 5 dní za 4100 Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!