Konec letních prázdnin už se nedzadržitelně blíží a vy si je díky našemu dnešnímu akčnímu tipu můžete prodloužit,  a to  hned o 13 dní! Vydejte se na řecký ostrov Korfu, který si vás získá svými krásnými plážemi, přírodou  a malebnými městy. Na Korfu je zkrátka pořád co dělat. Zájezd se koná v termínu 31.8. – 12.9. 2021 a odlet je tedy už za dva dny! Cena 9 990 Kč zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, ubytování v hotelu a služby delegáta. Zájezd nezahnruje stravování, a tak můžete místní gastronomii poznávat v tavernách. Co vidět a zažít na Korfu se dozvíte v našem online průvodci ostrovem.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v Aparthotel Blue Lagoon Apartments rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (a recenze si můžete přečíst zde)

Korfu z Prahy na 13 dní za 9990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *