Myslíte si, že nízká cena a vysoká kvalita nejdou dohromady? V případě tohoto zájezdu na řecký ostrov Korfu dostanete kvalitní služby za velmi příznivou cenu. Cestovní kancelář pro vás za 8 990 Kč zajistí zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfer z/na letiště v cílové destinaci, služby českého delegáta a výborně hodnocené ubytování, které na Invii získalo 4,5 bodů z maximálních 5. Je postavené v tradičním řeckém stylu, má moc příjemné majitele a k moři to odtud budete mít pár kroků. Na místě strávíte 12 dní, budete mít tedy čas na důkladné procestování ostrova. Tipy na výlety naleznete v našem průvodci po Korfu ZDARMA.

 

INFO KE KORONAVIRU: Korfu své brány turistům otevřelo 1. července. Pro vstup nepotřebujete test, nejpozději 48 hodin před odletem ale musíte odeslat tento formulář. Další informace k formuláři a k jeho vyplnění najdete v článku Cestování do zahraničí covid: Formuláře. Po příletu do Řecka navíc můžete být náhodně otestováni, běžně je to ale jen lehké zdržení.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

Dovolenou ve studiích Eleana můžete zarezervovat zde >> (recenze si můžete přečíst zde).

 

zájezd Korfu červenec
Zájezd na Korfu 12 dní v červenci
Korfu z Prahy na 12 dní do skvělého hotelu za 8990 Kč! (přes CK)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!