Neradi se oddáváte do rukou cestovní kanceláře, přesto nechcete za dovolenou utratit celé mění? Pak vás určitě zaujme kombinace akčních letenek společnosti Ryanair a velice levného ubytování. Zpáteční letenku na Korfu z Bratislavy aktuálně zakoupíte za 1900 Kč. Připojíte-li k této ceně i ubytování, dostanete se na částku 4090 Kč za osobu/8 dní! Přečtěte si také našeho podrobného průvodce po Korfu, aby vám během dovolené nic neuniklo. Veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z velice dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Eurolines

 

K ceně letenek a ubytování připočítejte i ceny letištních transferů, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Jestliže byste rádi Korfu více procestovali, doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil

 

Vybrali jsme pro vás toto ubytování, jehož největší předností je právě nízká cena, vybavení je základní. Plánujete-li však na ubytování trávit jen noci, pak se zdá být ideální volbou. Jestliže nelpíte na low cost ubytování, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava termínu 16. – 23. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Korfu
Korfu z Bratislavy o letních prázdninách na 8 dní za 4090 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!