Rádi cestujete na vlastní pěst a lákají vás řecké ostrovy? Díky našemu dalšímu dnešnímu tipu v září zamíříte na řecký ostrov Korfu. V nabídce letecké společnosti Ryanair se objevily zpáteční letenky z Bratislavy za akční cenu 764 Kč. Letenky za tuto cenu pořídíte například v termínu 12.9. – 19.9.2021. K těmto letenkám jsme pro vás vybrali skvěle hodnocené ubytování.  Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce ostrovem, aby vám neunikla žádná zajímavá místa.  Pokud individuální cestování není pro vás to pravé a raději vsadíte na organizovaný zájezd, pobyty na Korfu od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově Korfu doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud vás náš tip na ubytování nezaujal nebo preferujete jinou část ostrova,  hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava v termínu 12.9. – 19.9. 2021 můžete zakoupit na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině. Ubytování ve  Fontana Apartments zarezervujete zde.

Korfu z Bratislavy na 8 dní za 3250 Kč! (letenky + skvěle hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!