Sledujete nabídky cestovních kanceláří na dovolené s odletem z Bratislavy, ale na každém zájezdu vám něco nevyhovuje? Potom by se vám mohl líbit náš tip na kombinaci akčních letenek a skvěle hodnoceného ubytování na Korfu! Let i ubytování nakupujete odděleně, není tak problém jakoukoli část vaší dovolené změnit. My jsme vybrali termín 23.9. – 30.9.2021 s dopravcem Ryanair a ubytování ve Fontana Apartments v letovisku Moraitika. Tato kombinace vás vyjde na skvělých 2750 Kč a to už je skvělý základ pro vaši vysněnou dovolenou. Naše rady tipy na výlety si můžete přečíst v našem online průvodci po Korfu. Pokud dáváte přednost organizovanému cestování, dostupné zájezdy od cestovní kanceláře naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou až na září, podmínky pro vstup se proto ještě mohou změnit. Aktuálně platí následující. Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Korfu doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud vás námi vybrané ubytování neoslovilo a máte jinou představu, další hotely na Korfu můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Bratislava–Korfu–Bratislava například v termínu 23.9. – 30.9. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Korfu z Bratislavy na 8 dní za 2750 Kč! (letenky + výborně hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!