Dovolenu za báječnou cenu pořídíte s naším dnešním tipem na levné letenky a ubytování. Díky akčním letům společnosti Ryanair z Bratislavy se můžete vydat na ostrov Korfu a to doslova za hubičku. Spolu s dobře hodnoceným ubytováním v Margarita Apartments zaplatíte za tuto kombinaci 2 390Kč. Termín pobytu je 17.10. – 24.10. 2021, v Řecku tak strávíte celý týden. Navštívit můžete nejen nádherné pláže a vyhlášené řecké taverny, ale pokud si pronajmete automobil, stihnete procestovat celý ostrov. Před cestou se určitě inspirujte v našem online průvodci ostrovem.  Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy s cestovní kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin).

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  určitě si přečtěte článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po Korfu cestovat bez omezení, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud vás náš tip na hotel nezaujal, další možnosti ubytování na ostrově Korfu můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Bratislava – Korfu – Bratislava v termínu 17.10. – 24. 10. 2021 rezervujte na stránkách aerolinky Ryanair. Letenky můžete alternativně zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a navíc podpoříte chod tohoto webu.

Ubytování ve skvěle hodnoceném Margarita Aparthotel můžete rezervovat na stránkách Booking.

Korfu z Bratislavy na 8 dní za 2390 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!