Na začátku září se vydejte na Korfu na vlastní pěst. Počasí stále bude letní, dovolená přitom vyjde jen na zlomek ceny. Jak se dostanete na celkovou cenu 3 250 Kč/osoba za 8denní dovolenou? U aerolinky Ryanair stačí rezervovat zpáteční letenky a zkombinovat je s námi vybraným skvělým ubytováním. Na dovolenou tak vynaložíte mnohem nižší částku než v případě pobytu s CK. Na Korfu už vás pak čekají jen výdaje na dopravu po místě, stravování a případné suvenýry.  Naše rady, jak ušetřit, najdete v online průvodci po Korfu. Pokud se přeci jen raději svěříte do rukou cestovní kanceláře, veškeré dostupné zájezdy naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do Řecka nepotřebujete test! Vaší jedinou povinností je nejpozději 24 hodin před odletem vyplnit a odeslat online formulář. Více informací k jeho vyplnění naleznete v našem článku O formulářích.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod >>.

 

I když budete cestovat po území EU, pro jistotu vždy doporučujeme sjednání cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že se na případném lékařském ošetření skutečně nebudete muset finančně podílet. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy,  kam se dopravíte se společnostmi Regiojet či Flixbus. Na nádraží pak stačí přestoupit na linku MHD, která už vás doveze až na letiště.

 

Před nákupem čehokoliv jako už klasicky propočítejte, na kolik vás vyjde dovolená jako celek. Náklady na letenky a ubytování sice představují největší část nákladů, myslete ale také na stravování a dopravu po ostrově. Pokud Korfu chcete pořádně poznat, půjčte si automobil přes Rentalcars. Můžete se spoléhat i na hromadnou dopravu, budete ale limitováni jízdním řádem.

 

Pro ubytování jsme zvolili výborně hodnocený hotel Amelia’s Garden. Ten se nachází ve městě Kavos jen pár minut chůze od pláže. K dispozici vám bude také venkovní bazén. Vybírejte však podle svých požadavků, dají se najít levnější i dražší varianty. Další možností je pak registrace přes tento odkaz a využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes stránku Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase BratislavaKorfuBratislava v termínu 1. až 8. září můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte pozdnímu času příletu při cestě tam i zpět.

 

letenky korfu, ryanair
Letenky z Bratislavy na Korfu, Ryanair
Korfu z Bratislavy na 8 dní do výborně hodnoceného hotelu za 3250 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!