Dáváte přednost individuálnímu cestování, kdy si všechno zařídíte sami a do Bratislavy to nemáte daleko? Pak vás jistě potěší náš dnešní tip. Využijte akčních letenek se společností Ryanair a užijte si v srpnu dovolenou na Korfu, kterému se přezdívá Smaragdový ostrov či Zelená perla. K letenkám jsme pro vás vybrali ubytování ve výborně hodnoceném apartmánu. Zpáteční letenky a ubytování v termínu 22.8 – 26.8.2021 vás tak vyjdou na skvělou cenu 3170 Kč. Při plánování se můžete inspirovat v našem online průvodci ostrovem, ve kterém naleznete tipy na spoustu zajímavých míst. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám přečíst si tento podrobný návod k individuálnímu cestování >>. Před odletem si nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Odlet je z velmi dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus

Než zakoupíte letenky, předem si propočítejte předběžnou cenu celé dovolené. Nezapomeňte započítat transfer z/na letiště, stravování, vstupy po památkách, nebo MHD. Pokud chcete podnikat výlety, zamyslete se nad zapůjčením auta. Vyřešit to můžete pohodlně z domova předem přes Rentalcars. Ubytování jsme vám vybrali v apartmánu Adriana. Pokud vás však toto místo neoslovilo, alternativy naleznete na Booking.

Letenky na trase Bratislava–Korfu–Bratislava, v termínu 22.8. – 26.8.2021, rezervujte na webu společnosti Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit skrze ověřeného českého prodejce, u kterého bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině. Ubytování v apartmánu Adriana rezervujte zde.

Korfu z Bratislavy na 5 dní za 3170 Kč! (letenky + výborně hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!