I náš další dnešní tip vás zavede na řecké ostrovy. Tentokrát potěšíme ty z vás, kteří rádi cestují na vlastní pěst. V nabídce letecké společnosti Ryanair se objevily akční letenky z Bratislavy na řecký ostrov Korfu v termínu 22.8. – 26.8.2021. K letenkám jsme pro vás vybrali ubytování ve výborně hodnoceném hotelu. Zpáteční letenky vás tak spolu s ubytováním vyjdou na super cenu 2 690 Kč/ osoba. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce ostrovem, aby vám neunikla žádná zajímavá místa. Pokud raději upřednostníte zájezdy s cestovní kanceláří, najdete je na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově Korfu doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud vás náš tip na ubytování nezaujal nebo preferujete jinou část ostrova,  hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky  Bratislava – Korfu – Bratislava   v termínu 22.8. – 26.8. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce.

Korfu z Bratislavy na 5 dní za 2690 Kč! (letenky + výborně hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *