Nabídek na last minute pobyty do Řecka je stále dost, ale pokud vás žádná neoslovila, přinášíme vám možnost, naplánovat si dovolenou podle vlastních představ. V letovém plánu aerolinky Ryanair se totiž objevily levné lety z Bratislavy na řecký ostrov Korfu. My jsme vybrali pobyt na necelý týden, od 19.9. – 23.9.2021, ale dispozici jsou i další možnosti v zářijových a říjnových termínech. K letenkám přidáváme tip na dobře hodnocené ubytování v Sandy Beach Studios v destinaci Kavos a za celkovou cenu 2050 Kč máme skvělý základ pro vaši dovolenou. Rozhodně doporučujeme si Korfu procestovat! Praktické rady a tipy na cestu se dozvíte v našem online průvodci ostrovem. Pokud dáváte přednost hotovým zájezdům s podporou cestovní kanceláře, nabídku dovolených na Korfu naleznete pod tímto odkazem.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin).

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Korfu doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud se vám náš tip na ubytování nezamlouvá, další hotely na Korfu můžete vyhledat a zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Bratislava–Korfu–Bratislava, například v termínu 19.9. – 23.9. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Ubytování v hotelu Sandy Beach Studios můžete rezervovat na stránkách Booking.

Korfu z Bratislavy na 5 dní za 2050 Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!