Vyhovuje Vám více cestovat po vlastní ose? Rádi máte na cestování klid a vyhnete se davům turistů? Pak zpozorněte, naše dnešní druhá levnocestovatelská nabídka by mohla být přesně pro Vás. Sestavili jsme pro Vás 5denní výlet na řecký ostrov Kurfu. Ten je založený na výhodných letenkách z Bratislavy v termínu 26.-30.9.2021 s leteckou společností Ryanair za 26 euro, tedy asi 675 korun na osobu. K tomu jsme Vám našli ubytování v příjemném hotelu a celková cena se dostala na parádních 1500 korun. Na Korfu se můžete oddat buď relaxu na pláži, moře bude ještě pěkně vyhřáté nebo se vydat tento ostrov prozkoumat. Co vidět a navštívit najdete v našem průvodci po Korfu. Zájezdy s CK pak najdete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP: Pokud zatím nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučujeme přečíst si tento podrobný návod >> 

 

Před cestou si určitě sjednejte cestovní pojištění. Obzvlášť v dnešní době je důležité, nevíte,  co se Vám kde přihodí a je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností pojištění naleznete zde >>. 

 

Před odletem Vám doporučujeme si také propočítat všechny náklady na celou dovolenou. Letenky jsou z poměrně dobře dostupné Bratislavy (hlavně tedy pro obyvatele Moravy), kam se dostanete buď hromadnou dopravou (RegioJet, ČD) nebo po vlastní ose. Dále je třeba připočíst k nákladům transfer z letiště na Korfu do Vašho hotelu a pak také náklady na cestování po ostrově, pojmete-li dovolenou jako poznávací. Nezapomeňte také na jídlo, zábavu a již zmíněné pojištění. Chcete-li se podívat i po okolí po vlastní ose, auto si rezervujte předem zde.

Ubytování v hotelu Sandy Beach Studios můžete zarezervovat zde. Pokud se chcete podívat na další dostupná ubytování, vybírejte na Bookingu.

Letenky Bratislava–Korfu–Bratislava v termínu 26.9. – 30.9. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u  českého prodejce, cena sice bude o pár desítek korun vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tímto provoz tohoto webu.

Levné letenky Korfu
Levné letenky Korfu

Korfu z Bratislavy na 5 dní za 1500 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!