K výletu na ostrov Korfu lákají levné letenky z Vídně za cca 1030 Kč. Ty jsou dostupné ve více termínech, ale já pro názornost zvolil variantu čistě víkendového pobytu, kdy v pátek odletíte a v neděli se vrátíte. Vyhnete se tak potřebě čerpat dovolenou a v kombinaci s výborně hodnoceným ubytováním se vejdete do částky 1520 Kč. Inspirovat se můžete v našem ebooku “Jak na Korfu levně“. Zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete autobusy Eurolines nebo Regiojet (Student Agency).

 

Před cestou si nezapomeňte alespoň orientačně spočítat veškeré náklady, tedy dopravu z/na letiště, ubytování, stravu atd. Pokud si ostrov budete chtít projet, auto si můžete půjčit zde. Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že odlet je v neděli brzy ráno (8:50) a reálně tak máte k dispozici  páteční odpoledne a sobotu. Samotná Vídeň ale určitě stojí za návštěvu a víkendový plán – v pátek večeře v řecké restauraci, sobota strávená na kolech a nedělní procházka Vídní, nezní vůbec špatně :). 

 

Všechny volné hotely naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování

 

 

Letenky Vídeň–Korfu–Vídeň na termín 5. – 7. duben (pátek až neděle) rezervujte na stránkách Laudamotion (Ryanair) zde.  Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy od nich získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

 

 

Korfu na víkend z Vídně za 1520 Kč (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!