Hodně dotazů nyní směřuje na levnou rodinnou dovolenou u moře a tak se dnes na jeden takový tip společně podíváme. K levným letenkám z Vídně jsem přiřadil apartmán s dvěma ložnicemi a tak budete mít dostatek soukromí i pokud pojedete ve 2 párech, nebo jako skupina přátel. Jet můžete ale i ve třech, nebo 2 lidech –  cena se příliš nezvýší. Tento tip na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak zájezdy na Korfu naleznete zde.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Detailního průvodce po ostrově Korfu, naleznete zde. Podniknout můžete i výlet na Paxos a Antipaxos. Auto si můžete půjčit přes Rentalcars.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/na letiště ve Vídni i na Korfu. Zvýšenou pozornost věnujte brzkému odletu z Vídně.

 

 

Letenky Vídeň – Corfu – Vídeň za 119€ můžete zarezervovat zde  >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

 

 

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo do 23kg.

 

 

 

Všechny hotely na Korfu pro 4 lidi v toto datum, naleznete zde >>

Všechny hotely na Korfu pro 2 lidi v toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral apartmán Areti, kde za 8 dnů zaplatíte dohromady 5890Kč. Tedy cca 1470Kč za osobu. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí, toto jsem vybral především pro zachování co nejnižší ceny.

 

 

 

 

Korfu z Vídně pro rodinu či partu na 8 dní za 4650Kč (letenky + ubytování)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!