Výhodných charterových letenek z Vídně na Korfu za 79€ můžete využít k levné dovolené na tomto krásném ostrově. Pokud tyto letenky spojíme s dobře hodnoceným ubytováním 80 metrů od pláže, dostaneme se na částku 3600Kč za 8-denní dovolenou. Protože jde o charterové letenky (tedy místa v letadle, původně určená klientům CK), máte tentokrát v ceně i odbavené zavazadlo. Detailního průvodce po ostrově Korfu naleznete zde. Pro srovnání, zde jsou zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře. Alternativně můžete zvolit též 4, nebo 15-denní termín.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména dopravu do/z Katovic a případné půjčení automobilu přes Rentalcars. Na Korfu nepotřebujete cestovní pas, stačí občanský průkaz. Zvýšenou pozornost věnujte pozdnímu příletu a uzpůsobte tomu plánování. Asi by bylo rozumnější přespat někde poblíž letiště a auto si půjčit až druhý den.

 

Všechny hotely na toto datum naleznete zde. Já pro názornost zvolil tyto apartmány, které dobře vycházejí v poměru cena/kvalita. Pokud preferujete All Inclusive, tak dobře vychází tento hotel.

 

Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky Vídeň – Korfu – Vídeň za 79€ můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za dvě osoby)

 

 

Korfu z Vídně na 8 dní za 3600Kč (nebo za 7500Kč s ALL INCLUSIVE)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!