Díky letenkám za skvělou cenu nyní máte možnost strávit levnou dovolenou na řeckém ostrově Korfu. Tento stále zelený ostrov je přitom mnohými považován za vůbec nejkrásnější v Řecku. Podrobnosti o něm i cenné rady na cestu získáte v našem průvodci “Jak levně na Korfu”. Odlétat budete z Vídně a s sebou si zdarma budete moci vzít i odbavené zavazadlo. Připojíte-li navíc k letenkám i podobně levné ubytování, vejdete se do částky 3 030 Kč za osobu/8 dní nebo 4 250 Kč/16 dní. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod>>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem čehokoliv nezapomeňte alespoň orientačně spočítat celkovou cenu dovolené. K ceně letenek a ubytování tak přičtěte i náklady na transfer z/na letiště, stravování či cestovní pojištění, jehož online srovnání naleznete zde. Stojí za to procestovat všechny kouty Korfu, nejpohodlnější bude půjčení automobilu přes ověřené stránky Rentalcars.  

 

Ubytovat se můžete v dobře hodnoceném hotelu Sandy Beach Annexe, který se nachází v oblíbeném letovisku Kavos. K dispozici budete mít venkovní bazén i kuchyňský kout s lednicí. Vybírejte však podle svého uvážení, veškerou nabídku hotelů na daný termín naleznete zde. Další možností je pak  využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes stránky Airbnb. Na tomto webu nabízí ubytování soukromníci, volit můžete mezi celými byty, soukromými nebo sdílenými pokoji.

 

 

Letenky VídeňKorfuVídeň v termínu 1.–9. června můžete zarezervovat zde>>. 

 

Dovolenou si však můžete prodloužit i na dvojnásobek, a to za stejnou cenu letenek. Letenky VídeňKorfuVídeň v termínu 1.–15. či 16. června rovněž rezervujte zde>>. 

 

Letenky Korfu
Letenky Korfu
Korfu z Vídně na 8 dní za 3030 Kč nebo na 16 dní za 4250 Kč! (letenky vč. odbaveného zavazadla + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!