Díky letenkám za skvělou cenu nyní máte možnost strávit příjemnou dovolenou na řeckém ostrově Korfu. Tento stále zelený ostrov je přitom mnohými považován za vůbec nejkrásnější v Řecku. Podrobnosti o něm i nejrůznější tipy na cestu získáte v našem průvodci “Jak levně na Korfu”. Odlétat budete z Vídně a v ceně letenek máte zahrnuté i odbavené zavazadlo. Zkombinujete-li tyto letenky s dobře hodnoceným ubytováním, dostanete se na částku 2 700 Kč za celou dovolenou na 8 dní! Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří pak naleznete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod>>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem čehokoliv nezapomeňte spočítat celkovou cenu dovolené. K ceně letenek a ubytování tak přičtěte i náklady na transfer z/na letiště, stravování či cestovní pojištění, které doporučujeme nepodcenit a jehož online srovnání naleznete zde. Stojí za to procestovat Korfu křížem krážem, nejpohodlnější bude půjčení automobilu přes prověřené stránky Rentalcars.  

 

Ubytovat se můžete v dobře hodnoceném hotelu F. S. Kavos, který se nachází v oblíbeném letovisku Kavos jen pár desítek metrů od moře. K dispozici budete mít i kuchyňský kout s lednicí. Vybírejte však podle svého uvážení, veškerou nabídku hotelů na daný termín naleznete zde. Poslední možností je pak  využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes stránky Airbnb.

 

 

Letenky VídeňKorfuVídeň v termínu 1.–8. června můžete zarezervovat zde>>. 

 

Pozornost věnujte pozdním časům příletů při cestě tam i zpět.

 

Letenky Kofru
Letenky Korfu
Korfu z Vídně na 8 dní za 2700 Kč! (letenky vč. odbaveného zavazadla + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!