Využijte akčních letenek společnosti ETI a navštivte nejzelenější řecký ostrov Korfu! Poletíte s kvalitní aerolinkou Austrian Airlines, zpáteční letenky z Vídně včetně odbaveného zavazadla nyní zakoupíte za skvělých 1 550 Kč. Připojíte-li navíc k letenkám i podobně levné ubytování, vejdete se do částky 2 900 Kč za osobu/8 dní! Inspiraci na cestu můžete načerpat v našem podrobném průvodci “Jak levně na Korfu”. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod>>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat náklady na transfer z/na letiště, stravování či pojištění, jehož online srovnání naleznete zde. Pokud byste si rádi celý ostrov procestovali důkladněji, doporučujeme zapůjčit si automobil přes Rentalcars.  

 

Ubytovat se můžete v tomto hotelu, jehož největší předností je nízká cena. Jestliže však plánujete více cestovat a na ubytování trávit minimum času, zdá se být tato možnost ideální volbou. V případě, že si na low cost cestování nepotrpíte, veškerou nabídku hotelů na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky VídeňKorfuVídeň v termínu 18.25. května můžete zarezervovat zde>>

 

Letenky Korfu
Letenky Korfu
Korfu z Vídně na 8 dní za 2 900 Kč! (letenky vč. odbaveného zavazadla + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!