Zajímavých letenek z Prahy na Korfu za 3990Kč od Čedoku využijme k našemu dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu. Pokud je spojíme s levným, ale dobře hodnoceným ubytováním v Kávosu, dostaneme se na částku 8390Kč za 12-denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, všechny zájezdy Korfu naleznete zde.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Prahy. Průvodce Prahou, naleznete zde >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy dopravu do/z Prahy, dopravu na Korfu, stravu atd. Auto si můžete půjčit zde. Je možné, že se vám po sečtení všech nákladů vyplatí víc zájezdy přes cestovní kanceláře (záleží dost na tom, jak dovolenou chcete trávit atd.) a chce to tedy proto dobře propočítat. Je to spíš alternativa pro akčnější čtenáře, upřednostňující „poznávačku“ před „válendou“. Jinak vás let + pobyt + půjčení auta vyjdou na podobné peníze, jako zájezd.  Více se dá ušetřit tak, že se domluvíte ve 4 lidech – levněji pak bude vycházet jak auto, tak ubytování.

 

Další letenky do objednávky přidáte přes volbu „Přidat pokoj“ :). Čedok to nemá prodej charterových letenek moc pořešený. K dispozici je více termínů, často je ale k dispozici pouze jedna letenka. Na termín který jsem vybral, je (v tuto chvíli) letenek více.

 

 

Letenky Praha – Korfu – Praha za 3990Kč na termín 7. – 18. července, můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky na Korfu
Letenky na Korfu

 

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo do 15kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb u místních.

 

Já pro názornost vybral tato studia za 8800Kč/2 osoby/12 dní, tedy cca 4400Kč/osobu. Vyberte si ale samozřejmě ubytování dle svých představ a preferencí.

 

Ubytování na Korfu
Ubytování na Korfu
Korfu z Prahy na 12 dní za 8390Kč (letenky + ubytování)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!