Dopřejte si svobodu na cestách! Naplánujte si dovolenou u moře přesně podle svého gusta a vydejte se na vlastní pěst do Řecka. Poznat můžete Korfu, s našimi tipy navíc za parádní cenu. Letenky s odletem z Vídně jsme našli v rezervačním systému dopravce Ryanair v termínu 16.10. – 23.10.2022. Spolu s ubytováním v Margarita Apathotel vás tato kombinace přijde jen na 2 680 Kč. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Korfu, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy na Korfu si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do Řecka není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Korfu doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Chtěli byste bydlet v jiné lokalitě? Další hotely a penziony na Korfu můžete vyhledat a zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Vídeň – Korfu – Vídeň v termínu 16.10. – 23.10.2022 zakoupíte na stránkách letecké společnosti Ryanair >>

Ubytování v Margarita Aparthotel si můžete prohlédnout a rezervovat skrze portál Booking >>

Korfu na týden nízkorozpočtově z Vídně za 2680 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!