Korfu na 8 dní za 5130Kč! (letenky + ubytování)

Korfu na 8 dní za 5130Kč! (letenky + ubytování)

Dnes tu mám levnocestovatelský tip pro ty čtenáře, kteří si musí levnou dovolenou naplánovat s větším předstihem a last minute nabídky tak nemohou využít. Překvapivě zlevněné letenky od Ryanairu z Bratislavy na Korfu za 2280Kč na 8 nebo 15 dní, můžete využít k návštěvě tohoto krásného ostrova. I když je součástí tohoto článku tip na ubytování, více bych vám doporučoval zakoupit jen letenky, půjčit si auto a ubytování brát při cestě (průvodce po Korfu je zde). Pokud vás místo poznávání láká pláž, spíš bych volil z Last Minute zájezdů na Korfu zde >>

<

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Do Bratislavy se nejlépe dostanete se Student Agency, nebo Eurolines. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

Letenky zarezervujte přímo na stránkách Ryanair.com a to na trase Bratislava – Korfu – Bratislava. 8-denní termín je na datum 29. července až 5. srpna za 2280Kč. 15-denní termín je na datum 22. července až 5. srpna za 1890Kč.

KOrfu

Za nejnižší cenu máte v ceně příruční zavazadlo + např. kabelku, odbavené je za příplatek. Nicméně mi přijde zbytečné si ho kupovat. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

Korfu koláž

Všechny hotely na ostrově na 8-denní termín, naleznete zde >>

Rozumně vypadá např. studia Savvas, za 2850Kč na osobu/pobyt. Ale jak už jsem zminoval, největší výhodou tohoto tipu je volnost a svoboda, kterou vám dává. Nenechte se o to připravit, půjčte si auto/motorku/kola a ostrov si projedte. I s pronájmem vás pak dovolená vyjde na obdobnou cenu, jako byste jeli na last minute, ale odnesete si nesrovnatelně více zážitků.

Navíc je nutno brát v potaz to, že když jedete přes CK, tak využijete většinou fakultativních výletů (často předražených). To v tomto případě odpadá, protože vaše dovolená bude jeden velký poznávací výlet :).