Ve velmi dobře hodnoceném hotelu, v těsné blízkosti krásné pláže, supermarketů a autobusové zastávky, jsem vybral dnešní tip na levnou dovolenou na Korfu. Pokud byste chtěli ubytování horší, vyjdou vás letenky + pobyt ještě laciněji (vybíral jsem nejlepší poměr cena/výkon, ne nejlevnější řešení). Doporučuji zapůjčit si automobil přes Rentalcars a neomezovat se pouze na okolí hotelu.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>

Letenky Lipsko – Korfu – Lipsko za 69€ v termínu 14. – 21. července zakoupíte zde >>

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod >>

 

 

Levné letenky na Korfu

 

 

Cena je konečná, včetně všech poplatků. Zahrnuje ale pouze příruční zavazadlo, pokud potřebujete zavazadlo větší, musíte si 40€ připlatit. Dobře to ale zvažte, osobně mi to přijde zbytečné.

 

A nyní se přesouváme k výběru hotelu. Pokud je pro vás nejdůležitější cena, výběr všech hotelů dle ceny naleznete zde >>

 

Doporučoval bych zejména tento hotel, poměr cena/výkon vypadá skvěle a letenky + pobyt vás pak vyjdou na 4290Kč.

 

Úspora je několik tisíc i když započítáte jízdenky do/z  Lipska. Za tyto peníze si tak můžete půjčit auto přes Rentalcars a neomezovat se pouze na okolí hotelu, nebo předražené fakultativní výlety. Volba je samozřejmě na každém, dle chuti a preferencích. Osobně ale musím říct, že akčnější dovolené bývají spojeny s mnohem více zážitky, než je jen slunění se na pláži :).

 

Velice zajímavou alternativou může pro některé být pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků.

 

 

 

Korfu na 8 dní za 4290Kč (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!