I když je sezona v plném proudu a každý druhý tip se mi vyprodá, než o něm sepíšu článek, povedlo se mi sehnat dobrý tip na akční letenky z dobře dostupné Vídně, kam se snadno dostanete např. se Student Agency. I když je součástí tohoto článku hotel, vřele doporučuji si na letišti půjčit automobil přes Rentalcars a ubytování řešit na více místech. Obsazenost ostrova je na vrcholu sezony dost velká, proto bych doporučoval hotel i auto si zajistit hned, jakmile budete mít zakoupené letenky. Neobával bych se toho, že pak nic neseženete, to jistě ano, ale nejvýhodnější ceny už budou pravděpodobně vyprodané.

 

Letenky Vídeň – Korfu – Vídeň za 89€ v termínu 21.7. – 4. 8. zakoupíte zde >>

 

Korfu levné letenky

 

V ceně je pouze příruční zavazadlo, odbavené si musíte připlatit. Dobře to ale zvažte – pokud cestujete jen v páru, není to příliš potřeba.

 

Tuto dovolenou bych doporučoval těm z vás, co mají rádi poloakční dovolenou, kdy budou prozkoumávat krásy ostrova, užívat si svobodu, kterou jim automobil a 15 dní volna dává a chtějí získat plno zajímavých zážitků. Pokud je vaše představa dovolené 2 týdny na pláži, doporučoval bych spíš využít nabídky na Korfu s CK, je to pro vás pohodlnější a když započteme auto, vyjde to +- na stejné peníze. Osobně sice vřele doporučuji individuální turistiku, ale chápu, že každý máme jiné cíle a možnosti (např. kvůli dětem).

 

A nyní se přesouváme k výběru hotelu. Pokud je pro vás nejdůležitější cena, výběr všech hotelů dle ceny naleznete zde >>

Ceny začínají na 7200Kč, ale jak už jsem psal, doporučuji více cestování po celém ostrově.

 

Velice zajímavou alternativou může pro některé být pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků.

 

Korfu na 15 dní za 6190Kč (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!