V nabídce Invie se objevil zajímavý last minute zájezd na Korfu, kdy za 12 dní zaplatíte pouhých 5990Kč. To je dobrá cena zvlášt vzhledem k tomu, že hotel je velice dobře hodnocen. Situací ohledně uprchlíků se zbytečně neznervóznujte, je okurková sezóna a situace v titulcích novin vypadá mnohem hůře, než ve skutečnosti je. Zájezd je od CK, tedy v ceně jsou obě letenky, hotel, transfer na Korfu k/z hotelu na letiště a delegát.

 

Dovolenou zakoupíte velice jednoduše zde:

Hotel Marios na 12 dní za 5990Kč >>

Termín: 25.6. – 6.7.

 

korfu levně

 

Pro prozkoumání ostrova je velice vhodné zapůjčit si auto. Cestovky sice nabízí fakultativní výlety do zajímavých destinací, nicméně jejich cena bývá často dost nepřiměřená. Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars.

 

Korfu na 12 dní, odlet z Prahy za 5990Kč (v ceně letenky, ubytování, transfery, delegát)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!