Po levných letenkách Mallorku a na Sicílii zaměříme pozornost na další destinaci, kam dnes Ryanair zlevnil své letenky a tím je řecký ostrov Korfu. K dostání jsou za 110€ (cca 2800Kč) a i s ubytováním v hotelu na pláži, se vejdete do částky 5830Kč. Detailního průvodce po ostrově Korfu, naleznete zde. Pro srovnání, tolik stojí zájezdy na Korfu přes CK.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo RegioJet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/na letiště v Bratislavě i na Korfu. Rovněž si povšimněte brzkého odletu poslední den a přizpůsobte tomu plánování – např. tak, že si na poslední noc vezmete hotel u letiště.  Na Korfu nepotřebujete pas, vystačíte si s občanským průkazem.

 

Je možné, že vás nějaký last minute zájezd po započtení všech nákladů vyjde na podobné peníze, ale ne všichni mohou nechávat výběr termínu na poslední chvíli.

 

 

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava za 110€ zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín 20. – 27. července

 

Levné prázdninové letenky na Korfu
Levné prázdninové letenky na Korfu

 

Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. V ceně letenky jsou dvě zavazadla: velké (které nově poletí jako odbavené) 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Může se to zdát málo, ale stačí to bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Auto si zapůjčte např. přes Rentalcars.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral toto ubytování a to zejména pro nízkou cenu, dobré hodnocení a polohu přímo na pláži. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí, tohle bych doporučl spíše nenáročným čtenářům, kteří na pokoji hodlají trávit minimum času. O pár korun dráž můžete mít třeba toto ubytování, které má hodnocení ještě lepší.

Korfu z Bratislavy na 8 dní o letních prázdninách za 5830Kč! (letenky + ubytování na pláži)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!