Zlevněných letenek na Korfu z Bratislavy za cca 670Kč můžete využít k velmi levné dovolené u moře. V kombinaci s ubytováním uprostřed zahrady jen 80 metrů od pláže Kavos, se tak vejdete do částky 3690Kč za 15-denní dovolenou. Zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře naleznete zde. K naplánování dovolené vám také může být ku prospěchu náš ebook “Jak na Korfu levně“, kde naleznete všechny potřebné informace.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo RegioJet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/na letiště v Bratislavě i na Korfu. Rovněž si povšimněte brzkého odletu poslední den a přizpůsobte tomu plánování – např. tak, že si na poslední noc vezmete hotel u letiště.  Na Korfu nepotřebujete pas, vystačíte si s občanským průkazem. V základní ceně máte jen příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek.

 

Auto si můžete půjčit zde.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování. Případně využijte naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolte Airbnb.

 

 

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava za 25,9€ zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín 5. – 19. říjen. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině, nákup je snažší a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky na Korfu z Bratislavy
Levné letenky na Korfu z Bratislavy

 

 

 

Korfu z Bratislavy na 15 dní za 3690Kč! (letenky + skvěle hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!