Období od 5. července letos kvůli státním svátkům patří k nejžádanějším, což se bohužel projevuje i na obsazenosti zájezdů a jejich cenách. V dnešním tipu se společně podíváme na to, jak se využít prodlouženého víkendu k levné návštěvě řeckého ostrova Korfu. Tento tip je individuální turistiku, pokud hledáte zájezdy z ČR přes cestovní kanceláře, tak všechny zájezdy na Korfu naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z Mnichova, kam se nejlépe dostanete autobusy Student Agency (jezdí přímo na/z letiště). Průvodce Mnichovem naleznete zde >>

 

Jako vždy si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy do/z Mnichova, dopravu na místě, případné půjčení automobilu atd. Zvýšenou pozornost věnujte také brzkému odletu z Mnichova i Korfu a přizpůsobte tomu naplánování výletu.

 

 

Letenky Mnichov – Corfu – Mnichov za 79,9€ na datum 5. – 8. července zakupte přímo u dopravce na Condor.com. Za nejlepší cenu zbývá posledních 8 letenek.

 

 

Letenky na Korfu
Letenky na Korfu

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Na 5 dní je to ale zcela zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na ostrově na toto datum, naleznete zde >>

 

Velmi rozumně v poměru cena/kvalita vypadá toto ubytování jen 2 minuty od pláže. Nicméně si vyberte dle svých preferencí, zvolit si můžete i ubytování s All Inclusive.

 

Ubytování na Korfu
Ubytování na Korfu

 

Korfu na 4 dny o červencových svátcích za 3 tisíce (letenky + ubytování u pláže)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!