Naplánujte si víkendové výlety do zahraničí! Díky levným letenkám od aerolinky Ryanair vás nyní můžou vyjít levněji, než když je budete trávit pobytem v hotelu v Česku. Dánská Kodaň je pro městskou turistiku ideální. Prohlédněte si architektonické skvosty, sošku pohádkové Malé mořské víly a nezapomeňte ochutnat slavné pivo Carlsberg. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní pořídíte za 658 Kč, odlétat budete v pátek ráno, návrat je plánován na neděli odpoledne. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Dánska přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Při krátkém výletu po Evropě stačí kartička pojištěnce, se kterou máte nárok na ošetření jako obyvatelé daného státu. To však znamená, že pokud oni za vyšetření platí, vy budete také. Z toho důvodu se do většiny destinací vyplatí sjednání cestovní pojištění, online srovnání proto naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek si i přesto raději nezapomeňte propočítat náklady na celou cestu, ať na místě nejste nepříjemně překvapeni. Skandinávie obecně nepatří mezi levné destinace, počítejte s vyššími cenami za ubytování, dopravu i stravu.

 

K ubytování můžete využít Booking. Alternativně je možné registrovat se na Airbnb přes tento odkaz pro získání slevy na první rezervaci a následně se přes daný portál ubytovat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky Praha–Kodaň–Praha na termín 10. až 12. ledna (pátek až neděle) zakoupíte na stránkách Ryanair. Letenky můžete koupit i u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

Letenky Kodaň
Letenky Kodaň
Kodaň z Prahy na víkend za 658 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!