Naplánujte si víkendové výlety do zahraničí! Díky levným letenkám od aerolinky Ryanair vás nyní můžou vyjít levněji, než když je budete trávit pobytem v hotelu v Česku. Dánská Kodaň je pro městskou turistiku ideální. Prohlédněte si architektonické skvosty, sošku pohádkové Malé mořské víly a nezapomeňte ochutnat slavné pivo Carlsberg. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní pořídíte za 658 Kč, odlétat budete v pátek ráno, návrat je plánován na neděli odpoledne. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Dánska přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Při krátkém výletu po Evropě stačí kartička pojištěnce, se kterou máte nárok na ošetření jako obyvatelé daného státu. To však znamená, že pokud oni za vyšetření platí, vy budete také. Z toho důvodu se do většiny destinací vyplatí sjednání cestovní pojištění, online srovnání proto naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek si i přesto raději nezapomeňte propočítat náklady na celou cestu, ať na místě nejste nepříjemně překvapeni. Skandinávie obecně nepatří mezi levné destinace, počítejte s vyššími cenami za ubytování, dopravu i stravu.

 

K ubytování můžete využít Booking. Alternativně je možné registrovat se na Airbnb přes tento odkaz pro získání slevy na první rezervaci a následně se přes daný portál ubytovat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Kodaň–Praha na termín 10. až 12. ledna (pátek až neděle) zakoupíte na stránkách Ryanair. Letenky můžete koupit i u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

Letenky Kodaň
Letenky Kodaň
Kodaň z Prahy na víkend za 658 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!