Naplánujte si krátký víkendový výlet do Kodaně! Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní seženete za velmi dobrých 518 Kč. Na cestu se vydáte v sobotu, v neděli se budete vracet. Na místě tak strávíte sobotní večer a nedělní dopoledne, to však stačí na rychlou prohlídku města a nejznámějších zajímavostí. Kdyby se vám to přesto zdálo málo, výlet si za stejnou cenu můžete protáhnout do pondělí či úterý. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Dánska přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Při krátkém výletu po Evropě stačí kartička pojištěnce, se kterou máte nárok na ošetření jako obyvatelé daného státu. To však znamená, že pokud oni za vyšetření platí, vy budete také. Z toho důvodu se do většiny destinací vyplatí sjednání pojištění, online srovnání proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek si i přesto raději nezapomeňte propočítat náklady na celou cestu, ať na místě nejste nepříjemně překvapeni. Skandinávie obecně nepatří mezi levné destinace, počítejte s vyššími cenami za ubytování, dopravu i stravu. Na druhou stranu jde o krátký výlet, náklady tak nebudou takové.

 

K ubytování můžete využít Booking. Alternativně je možné registrovat se na Airbnb přes tento odkaz pro získání slevy na první rezervaci a následně se přes daný portál ubytovat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Kodaň–Praha na termín 11. až 12. ledna (sobota až neděle) zakoupíte na stránkách Ryanair. Letenky můžete koupit i u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

Letenky Kodaň
Letenky Kodaň
Kodaň z Prahy na víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!