Využijte akčních letenek aerolinky Ryanair a navštivte hlavní město Dánska o letních prázdninách. Odletět můžete v sobotu ráno a vrátit se v neděli, nemusíte si tedy brát ani den dovolené. Symbolem Kodaně je malá mořská víla sedící na kameni, toto město vám toho však může nabídnout mnohem víc. Jmenujme architektonické skvosty, cenná umělecká díla i romantická nábřeží. Další inspiraci najdete v našem článku Kodaň překrásné město plné romantiky. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Dánska přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji Vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Při krátkém výletu po Evropě vám stačí kartička pojištěnce, online srovnání cestovního pojištění případně naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupné Prahy. Před nákupem si přesto nezapomeňte propočítat všechny náklady. Jde o Skandinávii, počítejte proto s vyššími cenami za ubytování i stravu. Zvýšenou pozornost věnujte také brzkému nedělnímu odletu.

 

K ubytování můžete využít Booking. Alternativně se můžete zaregistrovat na Airbnb přes tento odkaz pro získání slevy na první ubytování a následně se přes daný portál ubytovat.

 

 

Letenky Praha–Kodaň–Praha na termín 31. srpna až 1. září (sobota až neděle) zakoupíte na stránkách Ryanair. Pokud si můžete udělat větší volno, odlétat můžete již 30. srpna (pátek) či dříve. Letenky můžete koupit i u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

letenky Kodaň
Levné letenky do Kodaně

.

Kodaň z Prahy o letních prázdninách i na víkend za 1198Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!