Uvažujete nad návštěvou tzv. Černého kontinentu? Táhne vás to do rozlehlého safari a rádi byste nahlédli do tradičních hliněných chýší a poznali pravý domorodý život? Pak si nenechte ujít akční letenky společnosti KLM, které vás zavedou do nádherné Keni přímo z Prahy, a to již za skvělých 10 390 Kč! Termíny jsou k dispozici v dubnu a květnu, dále pak v listopadu a prosinci. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Keni s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady na celý výlet, a to ubytování, stravování, dopravu na místě či cestovní pojištění, na které byste v žádném případě neměli zapomenout. Prohlédněte si proto toto jeho přehledné srovnání. Abyste z Keni zažili co nejvíce, určitě si zapůjčte vlastní automobil. 

 

Pro vstup do Keni je nutné mít vyřízené cestovní vízum, pro pobyt kratší tří měsíců vám bude stačit turistické vízum, které si můžete online zařídit zde. Při vstupu do země vám může být zkontrolován očkovací průkaz, ve kterém musíte mít zaznamenané očkování proti žluté zimnici, další vakcíny jsou dobrovolné. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Nairobi – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>

 

Akční letenky do Keni
Keňa z Prahy za 10 390 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!