kefalonia

Jestliže patříte mezi milovníky řeckých ostrovů a zároveň preferujete turisticky méně známá místa, pak zpozorněte! Co takhle Kefalonia? Nádherná příroda plná zeleně a pestrých barev, úchvatných zálivů s tyrkysově průzračným mořem a bouřlivou historií, přesně taková je Kefalonia. Ostrov nadchne milovníky přírody, hor a historie. Zpáteční letenky s odletem z Vídně, v termínu 5.10. – 16.10.2021,  pořídíte za akční cenu 410 Kč na stránkách letecké společnosti Ryanair. Co vidět a zažít na tomto krásném ostrově se dočtete v našem online průvodci.  Pokud raději dáváte přednost organizovaným cestám, nabídku zájezdů na ostrov Kefalonia najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší mobilitu doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Vídeň–  Kefalonia – Vídeň v termínu 5. 10. – 16.10.  2021 můžete zarezervovat na stránkách aerolinky Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce.

 
Kefalonia z Vídně za 410 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!