Nikolka s kartou Revolut :)

Akce od Revolutu je opět tady! Platební karta na cesty, díky které získáte ty nejvýhodnější kurzy, může být i vaše! Ještě svoji Revolutku nemáte? Pokud se zaregistrujete přes tento odkaz, získáte fyzickou kartu zdarma a k tomu odměnu 450 Kč na svůj Revolut účet. Stačí jen splnit pár jednoduchých podmínek, které jsou uvedeny níže.

Co musíte tedy pro získání odměny udělat?

  1. Zaregistrovat si účet Revolut pomocí tohoto kódu
  2. Ověřit svou totožnost a projít kontrolou KYC (Know Your Customer)
  3. Převést peníze na svůj Revolut účet (propojením svého bankovního účtu či debetní karty)
  4. Objednat si fyzickou kartu Revolut
  5. Provést 3 nákupní transakce svojí novou kartou Revolut
  6. To vše do 14. července 2021

Revolut můžete následně doporučit svým přátelům s tím, že oba získáte odměnu 450 Kč (tak jako ji získáme my, když si kartu objednáte přes náš odkaz).

Osobně kartu na cestách využívám a to zejména z důvodu lepšího kurzu a bezpečnosti. Pomocí mobilní aplikace na kartu posíláte tolik peněz, kolik zrovna potřebujete a nikdo vám tak reálně nemůže ukrást víc peněz, než na ní máte nahráno.

Co to Revolut je, jak si ho pořídit a jaký je rozdíl oproti “běžné” kartě?

Revolut je v podstatě banka, kterou spravujete pomocí své mobilní aplikace. Aplikaci snadno stáhnete z Google Play, nebo App Storu a nainstalujete do mobilu. Po zaregistrování vám domů poštou přijde zdarma platební karta Mastercard. Revolut kartu můžete používat jako klasickou kartu – k platbám v obchodě, výběru z bankomatů, či platbám na internetu. Kartu si dobíjíte podobně, jako předplacené karty u mobilních operátorů. 

Na kartě si můžete vést účty v nejrůznějších měnách podle toho, kam do světa máte zrovna namířeno. Své peníze pak můžete měnit ve středovém kurzu a v reálném čase.

 Bezpečnost Revolutu

Do aplikace se přihlašujete heslem, případně otiskem prstu. Velkou výhodou je skutečnost, že pokud vám kartu někdo ukradne a uhodne váš PIN, nemůže vybrat více, než je na ní vloženo. Zabezpečení se mi zdá vynikající a případnou blokaci mohu provézt okamžitě. U běžných bank to jde samozřejmě také, ale často ne tak snadno. 

Za další výhodu pak považuji to, že ihned vidíte pohyby na účtu a pokud by došlo ke zneužití karty (nebo by neodpovídala částka), hned to poznáte. Opět, tohle jde nastavit i u klasických karet, ale tady si tu jednoduchost zamilujete. 

» CHCI SVOJI KARTU REVOLUT «

Karta na cesty Revolut. Získejte ji zdarma a jako dárek dostanete 450 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!