Už jste někdy navštívili řecký ostrov Karpathos? V termínu 27.8. – 3.9. 2021 můžete strávit 8 dní v apartmánovém hotelu nedaleko písečné pláže právě v této destinaci. Lehátka a slunečníky jsou pro hosty zdarma a z pokoje vás čeká krásný výhled na moře. Za vaši dovolenou zaplatíte skvělých 7990 Kč a cena zahrnuje ubytování, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Nezapomeňte se také inspirovat v našem online průvodci po Karpathosu, kde naleznete praktické informace o této destinaci a zajímavé tipy na výlety. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). Více informací naleznete na našem cestovatelském semaforu.

Dovolenou v Ammos Beach Apartman rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (hodnocení hotelu na Invia si můžete přečíst zde).

Karpathos z Prahy na 8 dní za 7990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!