Stále čekáte na tu správnou dovolenou? Pokud vám nevadí odlety na poslední chvíli, již zítra se můžete slunit v řeckém Karpathosu. V termínu 20. 8. – 27. 8. 2021 je posledních pár míst na zájezdu organizovaném cestovní kanceláří. Za cenu 10 990 Kč máte zajištěné ubytování na 8 dní ve výborně hodnoceném hotelu, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Pokud si ještě tisíc korun připlatíte, budou pro vás každé ráno nachystány bohaté snídaně. Hotel se nachází na klidném místě, nedaleko čisté pláže s průzračným mořem. Další možnosti skvělého koupání naleznete v těsné blízkosti. Tento zájezd doporučujeme pro rodiny s dětmi i zamilované páry. Pro inspiraci na zajímavá místa navštivte našeho online průvodce po Karpathosu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). Více informací naleznete na našem cestovatelském semaforu.

Dovolenou v Aparthotelu Lakki Beach rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (hodnocení hotelu na Invia si můžete přečíst zde)

Karpathos z Prahy na 8 dní do výborně hodnoceného hotelu za 10990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!