Americká Delta Airlines uvolnila akční letenky do Karibiku, což je skvělá příležitost pro milovníky zimních dovolených ve vyhřátém a krásném Karibském moři. Samotné letenky můžete pořídit za 12990Kč, zbytek činí cena za hotel. Cen potravin se bát nemusíte, jsou obdobné, jako u nás.

 

K dispozici je celá řada termínů, ale s nákupem bych doporučoval neotálet – letenky do Karibiku za dobrou cenu nemají dlouhého trvání.

Kalendář termínů naleznete zde >>

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod>>.

Karibik levné letenky

 

Cesta zahrnuje přestup v USA, proto si musíte zařídit registraci ESTA (cca 350Kč), pokud vlastníte biometrický pas. Případně si musíte vyřídit víza do USA na ambasádě v Praze.

Při příletu do Dominikánské republiky si musíte zakoupit turistickou kartu za cca 250Kč.

Nezapomente také na to, že váš pas musí mít platnost minimálně 6 měsíců. Max. délka pobytu je pak 1 měsíc.

 

Pro příklad ubytování jsem zvolil termín 3. – 14. prosince, kdy vás hotel vyjde na 6700Kč >>

 

Jde pouze o příklad toho, že i do Karibiku jde levnocestovat. Konkrétní hotel, nebo plán cesty, už je samozřejmě zcela na vás. Berte v potaz také to, že letenky + pobyt, nejsou jediné náklady, které budete mít. Něco musíte jíst, nějak cestovat, někde budete možná chtít zaplatit vstupy. Nicméně se lze dostat indioviduální turistikou dostat na řádově nižší částky, než přes CK. S mnohem více zážitky na cestách.

 

Velice zajímavou alternativou může pro některé být pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků. Přes Airbnb můžete i ubytovávat hosty u sebe a mít tak pobyt na dovolené zcela zdarma. Viz článek zde >>

Karibik: Santo Domingo z Prahy na 12 dní za 16200Kč (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!