Kapverdy na 8 dní za 6050Kč! (obě letenky + ubytování)

Kapverdy na 8 dní za 6050Kč! (obě letenky + ubytování)

K návštěvě jednoho z Kapverdských ostrovů, ostrov Sal, lákají právě zvýhodněné letenky z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete z Prahy nejlépe společností Flixbus za 15€ (a zpět za stejnou cenu). Na nejvýhodnější cenu dosáhneme při kalkulaci pro 4 osoby, což se vyplatí nejenom kvůli ubytování, ale i kvůli dopravě z/na letiště k hotelu. K propočítání nákladů nezapomeňte připočítat 25 dolarů za vízum, které ale zaplatíte vždy – at už poletíte s CK, nebo individuálně.

<

 

Edit 28.1:// Nabídka již není aktuální, akce skončila. Doporučuji se přihlásit k odběru novinek, denně přinášíme novinky na ty nejlepší možnosti levnocestování.

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem. S nákupem lístků bych doporučoval neotálet, později ho možná zakoupíte dráž. Rozumnější je tedy zakoupit jízdenky hned, jak budete mít potvrzenou letenku.

Letenky zakupte přes společnost TUIfly zde >>

V okamžiku psaní tohoto článku je k dispozici hned několik termínů na duben za cenu 185€ (cca 5000Kč) a jeden na přelom února/března za 209€. Určitou nevýhodou může pro někoho být, že v ceně je pouze příruční zavazadlo a odbavené je za příplatek 20€. Osobně sice považuji příruční zavazadlo za plně dostačující a jinak ani necestujeme, ale považuji za důležité na to před nákupem upozornit.

Všechny hotely, srovnané dle ceny pro 4 osoby, v termínu

01.04.16 – 08.04.16, naleznete zde >>

08.04.16 15.04.16, naleznete zde >>

15.04.16 – 22.04.16, naleznete zde >>

22.04.16 – 29.04.16, naleznete zde >>

 

Vzhledem k velice nízkým cenám, bych doporučoval zvážit, zda si nepřiplatit za prověřené ubytování (to, u kterého uvidíte reference). Rozdíl v ceně, pokud se vydělí 4 lidmi, je velice malý a kvalita se může velmi lišit.

Na ostrově je poměrně drahé jídlo, proto stojí za zváženou vybrat nějaký apartmán s kuchyní, složit se na odbavené zavazadlo a potraviny si vzít sebou. 

K dopravě z letiště k hotelu použijte taxi, cena by neměla přesáhnout 200kč komplet (tedy ve 4 lidech 50Kč/os.). Domluvte se s řidičem předem na max. částce a pokud nebude souhlasit, vezměte si jiného.