Hned úvodem bych chtěl říct, že tento tip je vhodný pro ty, co by si chtěli dopřát Kapverdské ostrovy za co nejlepší cenu a jsou ochotni tomu obětovat luxus i pohodlí. Uvědomuji si, že tento způsob cestování není pro každého, ale své zájemce si mezi čtenáři jistě najde, protože tím ušetříte zhruba polovinu až třetinu ceny při srovnání s CK, jak se můžete přesvědčit zde. Odlétat tak budeme ze Salzburgu (který sám stojí za návštěvu) a kalkulaci provedeme pro 4 lidi.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Jak již bylo zmíněno, odlet i přílet je ze Salzburgu. Vzhledem k rannímu odletu a kalkulaci pro 4 lidi nejlepší variantou cesta vlastním vozem, z Prahy je to cca 370Km a 4 hodiny jízdy. Nic, co by potěšilo, ale na druhou stranu ani nic, co by nešlo zvládnout a pokud se cesta rozdělí mezi 4 lidi, tak to nevyjde nijak draho.

 

Letenky Salzburg – ostrov Sal – Salzburg za 290€ můžete zakoupit zde >>

 

 

Sal

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

A jako poslední, nám zbývá vyřešit ubytování.

 

Všechny hotely pro 2 na toto datum, srovnané dle ceny, naleznete zde >>

 

Všechny hotely pro 4 na toto datum, srovnané dle ceny, naleznete zde >>

 

Z/na letiště se dostanete za pár korun taxíkem.

 

Při ubytování ve 4 ceny i s poplatky začínají na 2 tisících za člověka a pobyt. Jak už jsem psal, pokud dáváte přednost kvalitě nad cenou, zvolte pobyt přes CK. Za cenu o 5-8 tisíc na osobu budete mít hezčí hotel a odlet z Prahy. Tento tip je určen těm, kteří si nemohou dovolit, nebo nechtějí utrácet víc, než je nezbytně nutné.

 

Odlet a přílet ze Salzburgu bych nebral jako nevýhodu, ale naopak si na něj den nebo dva vyhradil. Byli jsme v něm a jeho okolí týden a bylo to skvělé.

Kapverdy na 15 dní za 9800Kč (letenky a ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!