Chtěli byste relaxovat na dlouhé bílé pláži u tyrkysového moře? V polovině března máte možnost vypravit se na oblíbené Kapverdy! Zpáteční letenky na ostrov Boa Vista nyní zakoupíte v přepočtu za parádních 5 500 Kč. Na místě pak strávíte 7 dní. Je jen na vás, jaký hotel pro svůj pobyt zvolíte. Jedná se tak o skvělou alternativu pro všechny, kterým nevyhovuje nabídka cestovních kanceláří. Příjemným bonusem je také fakt, že v ceně letenek již máte zahrnuté zavazadlo. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Kapverdské ostrovy od cestovních kanceláří  naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod: Jak na individuální cestování >>.

 

Před cestou mimo EU rozhodně nezapomeňte uzavřít kvalitní cestovní pojištění. Vše dnes vyřídíte online z pohodlí domova. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se dostanete autobusy společností Regiojet (Student Agency) nebo Flixbus. Některé spoje vás zavezou přímo na letiště, jiné do centra města.

 

Před nákupem letenek si jako už klasicky nezapomeňte propočítat přibližné náklady na celou cestu. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, ubytování, dopravu na místě a stravování. Pro pobyty na Kapverdách potřebujete cestovní pas, vízum při krátkých pobytech řešit nemusíte. Počítejte ale s tím, že zaplatíte pobytovou taxu ve výši cca 30 euro (lze zaplatit hotově eury nebo kartou Visa).

 

Ubytování řešte buď přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes web AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeňostrov Boa Vista (Kapverdy)Vídeň za 220 euro na termín 15. až 22. března můžete zarezervovat zde >>

 

Pozornost věnujte brzkému rannímu odletu z Vídně a poměrně pozdnímu příletu při cestě zpět. 

 

Kapverdské ostrovy, Boa Vista akční letenky březen 2020
Letenky Kapverdy (cena na náhledu je za dvě osoby, tzn. 1 osoba 220 eur)

Kapverdské ostrovy z Vídně za 5500 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!