Zamlouvá se vám představa dovolené v exotickém prostředí Kapverd? Na 14 dní se tam můžete vydat v druhé polovině března, a to za velmi dobrou částku. Zpáteční letenky s odletem z Vídně zakoupíte v přepočtu za 5 600 Kč, v dané ceně je započítané i zavazadlo. Vypravit se můžete na ostrov Boa Vista nebo ostrov Sal. Jako první krok proto doporučujeme projít dostupná ubytování na obou místech a až poté se rozhodnout pro nákup konkrétních letenek. Ať už zvolíte jakkoliv, těšit se můžete na průzračné moře i bílé pláže. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Kapverdské ostrovy od cestovních kanceláří  naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu: Jak na individuální cestování >>.

 

Před cestou mimo EU nezapomeňte uzavřít kvalitní cestovní pojištění. Vše dnes vyřídíte online z pohodlí domova. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se dostanete autobusy společností Regiojet (Student Agency) nebo Flixbus. Některé spoje vás zavezou přímo na letiště, jiné do centra města.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat přibližné náklady na celou dovolenou. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, ubytování, dopravu na místě i stravování. Pro pobyty na Kapverdách potřebujete platný cestovní pas, vízum při krátkých pobytech s délkou do 30 dní řešit nemusíte. Počítejte ale s tím, že zaplatíte pobytovou taxu ve výši cca 30 euro (lze zaplatit hotově eury nebo kartou Visa).

 

Ubytování řešte buď přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes web AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeňostrov Boa Vista (Kapverdy)Vídeň za 221 euro na termín  22. března až 5. dubna můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky Vídeňostrov Sal (Kapverdy)Vídeň za 221 euro na termín 22. března až 5. dubna můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky na Kapverdy (Boa Vista), 22. března až 5. dubna

 

Kapverdské ostrovy na 14 dní z Vídně za 5600 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!