Dnešní akce Ryanairu na letenky za zhruba 125Kč v jednom směru můžete využít i k návštěvě Kanárských ostrovů za pár korun. Do Madridu z Norimberku a zpět se totiž dostanete za 9,9€ a stejnou částku dáte i za letenky Madrid – Lanzarote – Madrid. Celkem vás tak letenky vyjdou na necelých 20€, tedy 510Kč. Při cestě zpět navíc budete mít odpoledne čas na krátkou prohlídku Madridu. Jako u všech dnešních letenek platí, že je jich jen pár a rychle mizí, proto si s případným nákupem velmi pospěšte.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete nejlépe vlastním automobilem, případně se společností Flixbus.

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (cesta od/k letišti, doprava na místě, hotel, případné a půjčení automobilu). Všechny hotely na toto datum naleznete zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky budete potřebovat 4, všechny zakupte na Ryanair.com na datum 16. – 23. ledna. Před nákupem si ověřte všechny ceny, at některé z nich mezitím nezdraží (což se dřív nebo později jistě stane).

 

Letenky Nuremberk – Madrid – Nuremberk

 

Letenky Nuremberk - Madrid - Nuremberk
Letenky Nuremberk – Madrid – Nuremberk

 

 

U letenek Madrid – Lanzarote – Madrid věnujte zvýšenou pozornost tomu, že letenky tam kupujte na 21:50 a letenky zpět 9:20 (létá to 2x denně)

 

Letenky Madrid - Lanzarote - Madrid
Letenky Madrid – Lanzarote – Madrid

 

 

 

 

 

 

Kanárské ostrovy za 510Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:        

2 komentáře u „Kanárské ostrovy za 510Kč (letenky tam i zpět)

 • 21.11.2017 (16:12)
  Trvalý odkaz

  jako supr akce jen bych to potřeboval týden potom kvůli dph 🙂

  Reagovat
  • 21.11.2017 (16:19)
   Trvalý odkaz

   Já myslím že by to vymyslet šlo, sice to bude o pár stovek dražší, ale pořád dobrý.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!