Černý sopečný písek, nádherné pláže a hornatá krajina s tajemnou sopkou El Teide. To vše skrývá ostrov Tenerife, který je co do rozlohy největším z Kanárských ostrovů. S naším tipem na levné letenky si můžete sestavit dovolenou podle představ právě v této destinaci. Za zpáteční let na trase Vídeň – Tenerife – Vídeň zaplatíte s členstvím Wizzair pouhých 2050 Kč, bez členství je cena jen o pár stokorun vyšší. Termín odletu je 12.9. – 26.9. 2021, máte tak spoustu času si vše dobře zorganizovat. Během plánování vaší dovolené se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci po ostrově Tenerife. Přílet a odlet od sebe dělí 15 dní, je tak na zváženou, zda nebude mít chuť navštívit i další ostrovy tohoto uskupení. Za vidění rozhodně stojí Gran Canaria, Lanzarote i Fuerteventura. Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Kanárské ostrovy rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou a to například dopravu do dobře dostupné Vídně, letištní transfery, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Ubytování dle vašich představ můžete vyhledat a zarezervovat na stránkách Booking.com. 

Akční letenky na trase Vídeň – Tenerife – Vídeň v zářijovém termínu rezervujte zde.

Kanárské ostrovy z Vídně od 2050 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!