hotel R2 Bahia Design Invia

Vaše dovolená by měla být speciální tak, abyste na ni mohli ještě dlouho vzpomínat? Garantujeme vám, že vzpomínky na Fuerteventuru a 4hvězdičkový hotel s luxusními službami vás budou ještě dlouho příjemně hřát. Snovou 8denní dovolenou vám za 15 990 Kč zajistí kvalitní CKČedok. V ceně jsou zahrnuté zpáteční letenky z Prahy, transfery mezi letištěm a hotelem, služby delegáta, skvostně hodnocené 4* ubytování a stravování formou all inclusive. Pokud nemáte rádi dětský křik, oceníte, že se jedná o hotel určený pouze pro dospělé osoby. Těšit se můžete na bazény včetně jednoho vyhřívaného, posilovnu s výhledem na oceán a dobře vybavené Spa. Před odletem nahlédněte do našeho online průvodce po Fuerteventuře.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem na Kanárské ostrovy je nutné odeslat online formulář. Bližší informace k jeho vyplnění naleznete v článku O formulářích při cestě do zahraničí. Pozor, po návratu do Česka musíte podstoupit testování. Pokud na testy jít nechcete, počítat musíte s domácí karanténou.

 

 

Dovolenou v hotelu R2 Bahia Design Spa Wellness můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu naleznete zde). 

 

Alternativou za stejnou cenu je 4hvězdičkový hotel, který je také fantasticky hodnocený a nabídne služby na vysoké úrovni. Dovolenou v hotelu R2 Pájara Beach můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu naleznete zde). 

 

zájezd R2 bahija
Zájezd na Fuerteventuru na 8 dní s all inclusive, hotel R2 Bahia Design, Invia
Kanárské ostrovy z Prahy do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE a vyhřívaným bazénem za 15 990 Kč! (s CK Čedok)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!