Dlouhé písečné pláže, příjemné teploty po celý rok a pohodová atmosféra přesně to vás čeká na ostrově Gran Canaria, kam se díky akčním charterovým letenkám můžete vydat za skvělou cenu. Odlétat budete z Vídně, velmi příjemným bonusem je odbavené zavazadlo zahrnuté v ceně letenek. Pokud pak zvolíte námi vybrané velice dobře hodnocené ubytování, dostanete se na částku 3 100 Kč za osobu na 5 dní! Co vše na Gran Canarii podniknout vám poradí náš e-book. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Kanárské ostrovy s cestovní kanceláří naleznete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, až na letiště se pohodlně dopravíte společností Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem čehokoliv nezapomeňte spočítat přibližné náklady na celou dovolenou. K ceně letenek a ubytování tak připočtěte i náklady na transfer z/na letiště, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Gran Canarii stojí za to pořádně projet, auto doporučujeme rezervovat předem na Rentalcars

 

K ubytování jsme pro názornost zvolili hostel Alcaravaneras v centru hlavního města Las Palmas.  Největší předností vybraného ubytování je jeho poloha. Na krásnou pláž Alcaravaneras je to odtud pár desítek metrů, na dosah budete mít i řadu restaurací a barů. Výběr však samozřejmě přizpůsobte svým požadavkům, veškeré volné ubytovací kapacity na daný termín najdete na Bookingu zde. Alternativně můžete využít ještě další možnost, a to použít naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Tento způsob mnohdy vychází vůbec nejlevněji.

 

 

Letenky VídeňGran CanariaVídeň v termínu 12.–16. května rezervujte na tomto odkazu>>.

 

Pozornost věnujte brzkému odletu při cestě tam (v 7:40) a dobře naplánujte svůj příjezd na letiště. Pokud plánujete jet autobusem, nabízí se například noční Flixbus.

 

letenky Gran Canaria
Levné letenky Gran Canaria
Kanárské ostrovy z Vídně na 5 dní za 3100 Kč! (letenky vč. odbav. zavazadla + ubytování)

2 komentáře u „Kanárské ostrovy z Vídně na 5 dní za 3100 Kč! (letenky vč. odbav. zavazadla + ubytování)

 • 10.5.2019 (10:43)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  letím na Lanzarote v červnu v 05:55 ráno. Máte tip jak se dostat do Vídně z Brna a nemuset spát na letišti?
  Díky

  Reagovat
  • 13.5.2019 (20:13)
   Trvalý odkaz

   Jedině autem, texíkem, nebo někoho poprosit. Možná bych zksuil i nějakou spolujízdu, kdyby náhodou. Jinak je ale Víden na noční spoje veřejnou dopravou dost odřízlá.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!